Вартість жіночої та чоловічої лазерної епіляції

Порівняння лазерівЛазерна Динамічна
Епіляція MOVEO
Лазерна епіляція
(Олександрит)
ВІДЧУТТЯБез БолюБоляче
ЗАСМАГА ДО ТА ПІСЛЯ ЕПІЛЯЦІЇМожнаНе можна
ФОТОТИПИ ШКРИ ТА КОЛІР ВОЛОССЯВсі фототипиСвітла шкіра і темне волосся
АНЕСТЕЗІЯНе потрібнаЗа бажанням
ПІДГОТОВКАГладко поголена шкіраВолосся відрощене на 2-3 мм
МОЖЛИВІ ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ100% безпечноДепігментація, опік, подразнення
СЕРЕДІЙ ЧАС ПРОЦЕДУРИ15 хвилин
(швидкість обробки зони 10х10см - 25 с)
50 хвилин
(швикість обробки зони 10х10см - 25 с)
ШВИДКІСТЬ ОБРОБКИ ЗОНИ 10х10СМ25 секунд90 секунд
 • Для чоловіків
 • Для жінок
Все тілоЛазерн епіляція MOVEO, цінаЦіна зі знижкою 50% на одну зону
Лазерна епіляція всього тіла для чоловіків13275грн11979грн
Лазерная епіляція важливих зон для чоловіків4795грн3920грн
Лазерна епіляція всього тіла для чоловіків включає - Лице (борода, віскі, щоки, бакенбарди, міжбрів'я, ніс, контур брів, чола), Шия, Пахвові області, Руки повністю (плечі, лікті, руки до ліктів , пальці рук), Спина, Груди, Живота, Сідниці, Глибоке бікіні (по лінії білизни, лобок, міжсіднична складка, статевий член, мошонка), Ноги повністю (стегна, гомілки і коліна, стоп і пальців)

Лазерна епіляція важливих зон для чоловіків включає - Борода і Шия, пахвові області, спина, глибоке бікіні
ПРИЙОМ  
Консультація спеціаліста з лазерної епіляції1грн
Підстригання волосся100грн
Все тілоЛазерна епіляція MOVEO, цінаЦіна зі знижкою 50% на одну зону
Лазерна епіляція всього тіла для жінок8135грн7110грн
Лазерна епіляція важливих зон для жінок4515грн3490грн
Лазерна епіляція всього тіла для жінок включає - Лице (над верхньою губою, підборіддя, віскі і щоки, контур брів, лоб, міжбрів'я), Шия, Пахвові області, Руки повністю (плечі, лікті, руки до ліктів , пальці рук), Ареоли, Біла лінія живота, Глибоке бікіні (по лінії білизни, статеві губи, міжсіднична складка), Сідниці, Поясниця, Ноги повністю (гомілки і коліна, стопи і пальці, внутрішня частина стегон, стегна)

Лазерна епіляція важливих зон для жінок включає - Пахвові області, руки до ліктів, глибоке бікіні, ноги повністю
ПРИЙОМ  
Консультація спеціаліста з лазерної епіляції1грн
Підстригання волосся100грн

Ціна епіляції лазером включає кілька показників, це:

 • результати після процедури;
 • сертифіковане обладнання;
 • майстерність фахівців;
 • комфорт клієнта;
 • швидкість виконання.

Якщо всі перераховані показники на високому рівні – вартість не може бути низькою.

Результати після процедури

Це гарантії того, що, пройшовши курс епіляції, ви позбудетеся від небажаного волосся. Одним з головних показників при цьому є правильний вибір протоколу (налаштування лазерної установки), який відповідає вашому типу шкіри і кольору волосся.

Сертифіковане обладнання

У мережі центрів лазерної епіляції LaserVille працюють на лазерному обладнанні преміум класу від італійської компанії DEKA – MOTUS AX. Апаратура дозволяє позбутися небажаного волосся максимально швидко і безболісно. Ефект ви побачите вже після першої процедури.

Якість обладнання підтверджується сертифікатами. Відзначимо, що виробник лазерного обладнання для мережі центрів LaserVille – компанія DEKA. Це лідер галузі, який більше 40 років виготовляє апарати для лазерної епіляції і медичне обладнання для оперативних втручань (для гінекології, стоматології, урології, дерматології, косметології).

Щоб забезпечувати високий рівень роботи лазерної установки в мережі LaserVille, ми регулярно проводимо її технічне обслуговування – фахівці DEKA замінюють лампи, лінзи і при необхідності інші елементи. З графіком замін ви можете ознайомитися в усіх наших салонах. Це один з показників, який пояснює, чому ціна на лазерне видалення волосся не може бути низькою.

Кваліфікація майстрів

Від навичок і майстерності фахівців безпосередньо залежить ефективність процедури. Тому в мережі центрів лазерної епіляції LaserVille працюють професіонали з медичною освітою. Вони всі пройшли профільне навчання для роботи з апаратами DEKA і знають, як оибирати максимально ефективні параметри для мінімуму процедур.

Тому, якщо у вас виникають питання або сумніви у виборі апарату – майстри розкажуть детально про всі переваги динамічного лазера, показання і протипоказання до процедури. Запрошуємо на безкоштовну консультацію.

Комфорт

Це в першу чергу безболісність процедури. Вона забезпечується динамікою (епіляція в русі) і більш холодному тілу сапфірового наконечника, який не допускає нагрівання шкіри. Саме через прогрівання на лазерних установках попередніх поколінь виникали больові відчуття.

Друга складова комфорту в салоні – наша ідея створити за допомогою чашки чаю, кави, солодощів або келиха ігристого, сприятливу для розслаблення або очікування атмосферу.

Швидкість проведення

Лазерна епіляція на апараті MOTUS AX з сапфіровим наконечником проводиться за технологією MOVEO. Це означає, що процес видалення волосся проходить в швидкому русі і лазерний промінь проникає в волосяну цибулину, не прогріваючи і не пошкоджуючи шкіру.

Що стосується швидкості – ділянка розміром 10х10 см обробляється всього 10-25 секунд. Це економить ваш час.

Вартість послуги лазерної епіляції виправдана, адже всього за один сеанс в кілька хвилин ви позбавляєтеся від 15-30% волосся на обраноій ділянці тіла.

Трохи про наші «лаври»

Компанія «Знак Якості», яка розвиває малий та середній бізнес, проводить щорічний конкурс «Найякісніші послуги та товари року».
За результатами опитувань, серед кращих п’яти компаній в сфері послуг в 2020 році виявилася наша мережа Laserville. Категорія «Прорив року».

І ще визнання заслуг і якості центрів Laserville: ми стали лауреатами в номінації Top Media на форумі успішних особистих брендів «Kiev Premium».

Щоб отримати такі результати ми вкладаємося в обладнання, майстрів і найголовніше – турбуємося про клієнтів, які із задоволенням нас рекомендують.

Підіб’ємо підсумки: лазерна епіляція волосся, ціна на яку складається з перерахованих вище параметрів, не може бути низькою. Тому, якщо вам пропонують за скромну суму «звільнити» тіло від волосся – задумайтеся, на чому салон економить? На якості б/в обладнання, якого у великій кількості завозять в Україну, на кількості процедур, яких потрібно пройти на менш ефективному устаткуванні або на фахівцях, та їх розвитку.

Спеціальна ціна на процедуру
лазерної епіляції LaserVille!

  Найчастіші питання

  ✅ Вартість епіляції ніг повністю?

  На перший візит діє знижка на одну зону 50%, епіляція ніг повністю становить 1025 грн.

  ✅ Ціна на епіляцію пахв?

  Вартість 490 грн для жінок, для чоловіків 570 грн. При першому відвідуванні знижка 50% на одну зону. Ціна на епіляцію зі знижкою для жінок 245 грн, для чоловіків 285 грн.

  ✅ Глибоке бікіні для жінок, яка вартість?

  Якщо відвідуєте салон вперше, ціна на глибоке бікіні становить всього 625 грн. Вартість згідно прайсу - 1250 грн.

  ✅ Глибоке бікіні для чоловіків, ціна?

  З урахуванням знижки при першому візиті - 875 грн. Повна ціна - 1750 грн.

  Menu